CK Akdeniz

CK Akdeniz Elektrik’in Mayıs 2017’de hayata geçirdiği Enerjim Organik tarifesi, Antalya’ya yeni bir orman kazandırıyor. İlk etapta Enerjim Organik tarifesini seçen 1.000 müşterisi adına Elmalı’da 1.000 fidan diken CK Akdeniz Elektrik, bu sayıyı 10 binlere kadar taşımayı hedefliyor.

Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak adına, çevre dostu elektrik tüketicileri için Mayıs 2017’de ‘Enerjim Organik’ tarifesini hazırlayan CK Akdeniz Elektrik, müşterilerinin enerjisini ormana dönüştürmeye başladı. Enerjim Organik tarifesini seçen her müşterisi için bir fidan diken ve ‘yeşil gelecek sertifikası’ veren CK Akdeniz Elektrik, ilk adımı Orman Haftası’nda attı. CK Akdeniz Elektrik, tarifeyi tercih eden 1.000 müşterisi için Antalya Orman Bölge Müdürlüğü tarafından Elmalı’da belirlenen alanda 1.000 fidan dikerek müşterilerinin enerjisini ormana dönüştürmeye başladı.

‘FİDAN SAYISINI 10 BİNLERE ÇIKARTACAĞIZ’
“Müşterilerimize sunduğumuz tüm hizmetlerde taahhütlerimizi yerine getiriyoruz” diyen CK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Erol Değerli, “İlk fidanları dikmek için ağaç dikim döneminin gelmesini bekledik. 21-26 Mart Orman Haftası’nda da fidan dikme etkinliğimizi gerçekleştirdik. İlk etapta 1.000 fidan diktik. Bu sayıyı 5 binlere, 10 binlere çıkartarak hem müşterilerimize hem de doğa ve çevreye karşı olan sorumluluklarımızı yerine getirmeye devam edeceğiz” ifadesini kullandı.

TÜKETİCİLER ELMALI’YI SEÇTİ
CK Akdeniz Elektrik, fidanların dikileceği ‘CK Akdeniz Hatıra Ormanı’nın yerini de tüketicilerin tercihine bırakmıştı. www.ckakdeniz.com.tr üzerinden düzenlenen ankette tüketicilere Kurşunlu, Korkuteli ve Elmalı seçenekleri sunulmuş ve ‘Ormanınız nerede olsun?’ diye sorulmuştu. Çoğunluğun tercihi olan Elmalı’da 10 hektarlık alanda fidanların ilk dikimi Orman Haftası’nda yapılarak toplumda bir farkındalık yaratılmak da hedeflendi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuatlara uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylı bilgi için tıklayınız.
x