CK Akdeniz
CK Akdeniz
alt

Hakkımızda

CK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş. Hakkında Şirketimiz CK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş., 28.05.2013 tarihinden itibaren "Sizin Enerjiniz" sloganıyla Akdeniz bölgesindeki milyonlarca insanın hayatını enerjisiyle aydınlatan perakende elektrik satış şirketi olarak faaliyetine başlamıştır.

Şirketimizin ortakları enerji sektöründe üretim, dağıtım, toptan ve perakende elektrik satışında lider firmalar olan Cengiz Holding ve Kolin İnşaat A.Ş. olup, grubumuza ait Perakende Elektrik Satış Şirketleri; CK Akdeniz Elektrik, CK Boğaziçi Elektrik ve CK Çamlıbel Elektrik Perakende Satış A.Ş. dir.

Şirketimiz; Antalya, Burdur, Isparta illerini kapsayan Akdeniz bölgesinde yaklaşık 1,7 milyon aboneye hizmet vermektedir. Bölgede görevli perakende satış şirketi olarak serbest tüketicilere ikili anlaşmalar yolu ile, serbest olmayan tüketicilere ise, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından verilen lisans doğrultusunda ulusal tarifeden perakende elektrik satışı yapmaktadır. Aynı zamanda bölge dışında bulunan serbest tüketicilere de elektrik satış hizmeti vermektedir.

CK Enerji Hakkında

Yılda 38 milyar kilovatsaatlik elektrik satış gücümüzle Türkiye’nin üç bölgesinde, yedi ilde elektrik tüketicilerine hizmet veriyoruz. Bünyemizdeki CK Enerji Ortaklığı Toptan Elektrik Satışı A.Ş., CK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş., CK Boğaziçi Elektrik Perakende Satış A.Ş. ve CK Çamlıbel Elektrik Perakende Satış A.Ş. şirketlerimizle enerji sektörüne yön veriyoruz. Hayatın her alanında müşterilerimizin yanında olmak için çalışırken 7,6 milyon müşterimizle ”Hayatın Enerjisi” olmaktan gurur duyuyoruz.

Misyonumuz

Evrensel değerler ışığında, her gün bir adım daha ileri giderek CK Akdeniz Elektrik’i geleceğe taşımak. Temas ettiği her noktada; aboneleri için memnuniyet, çalışanları için mutluluk, paydaşları için kazanç, toplumun her kesimi için değer yaratan, doğaya ve çevreye saygılı bir şirket olmak...

Vizyonumuz

Sürdürülebilir büyüme hedefiyle fark yaratan, ulaştığı her noktaya değer katan, dinamik yapısıyla sektöre liderlik eden; başarının gelişim ve değişimle geldiğini bilen, güçlü ve saygın bir kuruluş olmak...

Bilgi Güvenliği Politikamız

  • Gizliliğini ve bütünlüğü koruyarak erişilebilir olmasını sağlamak üzere tüm önlemlerin alınmasını,
  • Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi'nin sürdürülebilirliğini sağlamayı,
  • Hizmetlerimizi gerçekleştirirken zorunlu yasa ve yönetmeliklere koşulsuz uymayı,
  • Bilgi güvenliğinin tüm gereksinimlerini yerine getirmeyi taahhüt ederiz.

Ticari Kalite Tabloları

  • 2018 Ticari Kalite Tabloları
  • 2017 Ticari Kalite Tabloları
  • 2016 Ticari Kalite Tabloları
  • 2015 Ticari Kalite Tabloları

Ödüller

Kalite Belgeleri

CK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş. olarak, insana ve çevreye saygılı, çalışanına ve müşterilerine değer veren, yeniliğe açık vizyonu ile kaynaklarını en etkin şekilde kullanmaya yönelik bir politika izliyoruz.