CK Akdeniz Elektrik
gündemden hiç
düşmüyor.

BİZDEN HABERLER

Enerjinizi doğru kullanarak faturanızı yüzde 30 düşürün

Enerjinizi doğru kullanarak faturanızı yüzde 30 düşürün

CK Akdeniz Elektrik, enerji okuryazarlığı altyapısı oluşturmak ve bilinçli tüketime destek olmak hedefiyle internet sitesine tüketim hesaplama uygulaması koydu. Söz konusu uygulama ile elektrikli ev aletlerinin günlük kullanımına göre aylık tüketim bedeli bir tuşla hesaplanabiliyor.

Elektrik faturalarında  hesap numarası dönemi başladı

Elektrik faturalarında hesap numarası dönemi başladı

CK Akdeniz Elektrik, daha önce işletme kodu ve abone numarası gibi farklı bilgilerle işlemlerini gerçekleştiren elektrik abonelerinin her birine özel, tek bir numara tanımladı. CK Akdeniz Elektrik aboneleri yeni tanımlanan hesap numaralarını çağrı merkezinden, Müşteri Hizmet Merkezlerinden veya bu amaçla oluşturulan https://online.ckakdeniz.com.tr/HesapSorgu linkinden öğrenebilecek.

Tüketicinin tercihi Elmalı oldu

Tüketicinin tercihi Elmalı oldu

Enerjim Organik tarifesini seçen aboneleri için hatıra ormanı oluşturacak olan CK Akdeniz Elektrikin; Ormanınız Korkuteli mi, Kurşunlu mu yoksa Elmalıda mı olsun? seçenekleri ile düzenlediği anketten Elmalı çıktı. • Ankete yüksek bir katılım sağlanırken, katılanların yaklaşık yüzde 45i, CK Akdeniz Hatıra Ormanının Elmalıda oluşturulmasını tercih etti. Elmalıda toplu ağaç dikimi 2018 yılının ilk döneminde yapılacak.

Eğitim tiyatrosu çocuklarla buluştu

Eğitim tiyatrosu çocuklarla buluştu

Enerjimiz Dostlarımız İçin diyerek, sahipsiz ve yardıma muhtaç sokak hayvanlarının tedavi masraflarını üstlenen CK Akdeniz Elektrik, bu kez çocuklarda hayvan hakları ile ilgili farkındalık yaratmayı amaçlayan HAYTAP Eğitim Tiyatrosunun sahnelenmesine destek verdi.

CK Akdeniz Elektrik’ten ‘şeffaf fatura’ dönemi

CK Akdeniz Elektrik’ten ‘şeffaf fatura’ dönemi

Tasarruf bilinci yüksek, enerjiyi doğru kullanan tüketiciler için ‘enerji okuryazarlığı’ alanında adımlar atan CK Akdeniz Elektrik, faturaya da ‘şeffaflık’ getirdi. www.ckakdeniz.com.tr internet adresine ‘Şeffaf Fatura’ başlığıyla yeni bir link ekleyen şirket, elektrik faturasında yer alan 57 kalemin içeriğini tek tek açıkladı. Böylece abone; faturasında hangi kaleme ne için ödeme yaptığını ya da ortalama ne kadar elektrik tükettiğini net olarak görüyor.

Eğitime özel ilk ve tek elektrik tarifesi

Eğitime özel ilk ve tek elektrik tarifesi

Elektrik abonelerinin ihtiyaçlarına yönelik özel tarifeleri ile dikkat çeken CK Akdeniz Elektrik, yenilikçi ürünleriyle müşteri memnuniyetini artırmaya devam ediyor. Ailelere ve çocuklara eğitim desteği sunma sorumluluğuyla hareket eden CK Akdeniz Elektrik, “Enerjim Eğitiyor” tarifesiyle abonelere özel fırsatlar sunuyor.

Elektrik faturanızı doğru adrese
yatırın, ‘korsan’a paranızı kaptırmayın

Elektrik faturanızı doğru adrese yatırın, ‘korsan’a paranızı kaptırmayın

Yetkisi olmadığı halde fatura tahsilatı yapan ‘korsan’ ödeme noktalarına karşı elektrik abonelerini dikkatli olmaya çağıran CK Akdeniz Elektrik, “Paranızı, kişisel kimlik ve kredi kartı bilgilerinizi tehlikeye atmayın” uyarısında bulundu. CK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Erol Değerli, “Elektrik aboneleri mağduriyet yaşamamak için her bir elektrik faturasından işlem ücreti adı altında para alan bu noktalardan uzak durmalı” dedi.

CK Akdeniz Elektrik, Haytap işbirliği ile sokak hayvanlarının bakım ve tedavi masraflarını üstleniyor

CK Akdeniz Elektrik, Haytap işbirliği ile sokak hayvanlarının bakım ve tedavi masraflarını üstleniyor

CK Akdeniz Elektrik, Haytap İşbirliği ile Sokak Hayvanlarının Bakım ve Tedavi Masraflarını Üstleniyor

CK Akdeniz Elektrik’in Alanya’da hizmet

verdiği yabancı abone sayısı 30 bine ulaştı

CK Akdeniz Elektrik’in Alanya’da hizmet verdiği yabancı abone sayısı 30 bine ulaştı

Türkiye’nin turizm başkenti Antalya; kum, güneş ve denizde dünya markası haline gelirken, bölgede hizmet veren CK Akdeniz Elektrik’in yabancı uyruklu abonelerinin sayısı her geçen gün artıyor. Yabancıların yerleşmek üzere en çok tercih ettiği ilçeler arasında yer alan Alanya’da, CK Akdeniz Elektrik’in farklı milliyetlere sahip abone sayısı 30 bine ulaşmış durumda.

CK Akdeniz Elektrik’ten eğitime ve doğaya

duyarlı yeni tarifeler

CK Akdeniz Elektrik’ten eğitime ve doğaya duyarlı yeni tarifeler

Müşteri memnuniyetini odak noktasına alan; Isparta, Burdur ve Antalya başta olmak üzere Türkiye genelinde 81 ilde toplam 1,7 milyon aboneye hizmet veren CK Akdeniz Elektrik, sosyal sorumluluk yönü ön planda olan yeni tarifeler ile tüketicilerin karşısına çıktı. Sektörde tarife yapısına geçen ilk perakende satış şirketi olan CK Akdeniz Elektrik, “Enerjim Organik”, “Enerjim Eğitiyor” ve “Enerjim Kamu” tarifeleri ile sektörü yine ‘ilk’lerle tanıştırdı.

Sabah Gazetesi Enerji Eki'ndeydik!

Sabah Gazetesi Enerji Eki'ndeydik!

Sunduğumuz avantajlarla son 3,5 yılda 173 milyon liranın abonelerimizin cebinde kalmasını sağladık.

CK Akdeniz Elektrik, 37 binasıyla Dünya Saati etkinliğine destek verdi

CK Akdeniz Elektrik, 37 binasıyla Dünya Saati etkinliğine destek verdi

Başta Antalya, Isparta ve Burdur olmak üzere Türkiye genelinde perakende satış lisansı ile hizmet veren CK Akdeniz Elektrik, küresel iklim değişikliği sorununa dikkat çekmek için yapılan çevre etkinliği “Dünya Saati”ne destek vererek, 25 Mart Cumartesi akşamı saat 20.30 ile 21.30 arasında 37 işletme binasının ışıklarını söndürdü.

Genel Müdürümüz Erol Değerli, sektördeki gelişmeleri MyDergiye anlattı

Genel Müdürümüz Erol Değerli, sektördeki gelişmeleri MyDergiye anlattı

Genel Müdürümüz Erol Değerli, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı ve değişen serbest tüketici limiti ile ilgili merak edilenleri MyDergiye anlattı.

ALTSO üyelerine indirimli elektrik müjdesi

ALTSO üyelerine indirimli elektrik müjdesi

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası ve CK Akdeniz Elektrik arasında, ALTSO üyelerine özel avantajlar sağlayan indirimli elektrik satış protokolü imzalandı. ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, “Daha önce üyelerimiz için indirim protokolü imzalamıştık ve üyelerimizin büyük bölümü bu indirimden faydalanmıştı. Bu yüzden indirim protokolünü yeniledik” dedi.

CK Akdeniz Elektrik, 8 Mart’ta kadınları çiçeklerle karşıladı

CK Akdeniz Elektrik, 8 Mart’ta kadınları çiçeklerle karşıladı

CK Akdeniz Elektrik, 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla Müşteri Hizmet Merkezleri’ni ziyaret eden kadın müşterilerini gün boyunca çiçeklerle ağırladı. CK Akdeniz Elektrik’in çiçek sürprizi aboneler tarafından memnuniyetle karşılandı.

CK Akdeniz Elektrik’in Genel Müdürlüğü’ne ‘Değerli’ atama

CK Akdeniz Elektrik’in Genel Müdürlüğü’ne ‘Değerli’ atama

CK Enerji’deki yeniden yapılanma çerçevesinde Halit Bakal’ın CK Boğaziçi Elektrik Genel Müdürlüğü’ne atanmasıyla boşalan CK Akdeniz Elektrik Genel Müdürlüğü görevine Erol Değerli getirildi. Erol Değerli, yeni görevini devir-teslim töreni ile Bakal’dan devraldı

CK Akdeniz Elektrik’ten,  258 bin aboneye daha ‘indirimli elektrik’ müjdesi

CK Akdeniz Elektrik’ten, 258 bin aboneye daha ‘indirimli elektrik’ müjdesi

EPDK’nın 2017 yılı için serbest tüketici limitini 2 bin 400 kWh’a düşürmesi ile aylık ortalama 82 TL ve üzeri elektrik faturası ödeyen abonelere ‘ indirimli elektrik’ kullanmanın yolu da açılmış oldu. Yeni limit ile birlikte Antalya, Isparta ve Burdur’da serbest tüketici kapsamına giren abone sayısı 591 bini buldu.

CK Akdeniz Elektrik, hizmet noktalarının sayısını artırıyor

CK Akdeniz Elektrik, hizmet noktalarının sayısını artırıyor

Abonelerine daha hızlı hizmet vermek üzere yatırımlarına tam gaz devam eden CL Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş., yeni kurumsal kimliği çerçevesinde hayata geçirdiği Müşteri İşlem Merkezlerinin sayısını gün geçtikçe artırıyor. Sayısı 46’ya ulaşan Müşteri İşlem Merkezlerinde hedef; yıl sonunda 60 şube.

TAKİP ET

FACEBOOK

TAKİP ET

TWITTER

TAKİP ET

INSTAGRAM

TAKİP ET

LINKEDIN
BAŞA
DÖN