KULLANIM KOŞULLARI

Web'de Fatura Ödeme ile İlgili Kullanım Koşulları

CK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş. faturalarınızı kredi kartınız ile internet üzerinden 7 gün 24 saat güvenli bir biçimde ödeyebilirsiniz. Fatura ödeme işlemleriniz için şirketimizce herhangi bir komisyon alınmayacak olup (alınan komisyonu bankanız belirlemekte olup bankanız almaktadır), işlemleri kredi kartı dönem ekstrenizden takip edebilirsiniz. Hatalı tahsil edilen ödemeler iptal edilememektedir ancak hatalı ödeme yaptığınızı fark ettiğinizde en kısa sürede en yakın Müşteri İşlem Merkezimize (MÜHİM) başvurabilirsiniz. Gerekli kontrollerin ardından hatalı tahsil edilen bedel tarafınıza iade edilecektir. Sistem ödeme işlemi sırasında verilen kart bilgileri açısından güvenlidir. Bununla birlikte, ödeme işleminin yapılması için kart bilgilerinin ve/veya şifrelerinin 3. kişilere verilmesinin sakıncalı ve zarar verici nitelikte sonuçlar doğurabileceğini hatırlatırız. Yapmakta olduğunuz ödeme işlemi seçtiğiniz fatura/faturalar için geçerlidir. Ödeme, devam eden aylar için otomatik ödeme niteliği taşımaz.
Ödeme işlemi sırasında sistem tarafından istenen bilgilerin girilmesinde yapılacak hatalardan CK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş. sorumlu değildir. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden ödeme yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde online.ckakdeniz.com veya diğer sistem sunucularımızda tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin online.ckakdeniz.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. İşbu Kullanım Koşulları'nın değişen hükümleri, bu sayfada ilan edildikleri tarihte geçerlilik kazanmaktadır. Bu değişikliklerden haberdar olabilmek için lütfen her işleminiz öncesinde Kullanım Koşulları'nı mutlaka okuyunuz.

CK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş. resmi web sitesi “Kullanım Koşulları”na buradan, “Gizlilik ve Güvenlik” bildirimine buradan ulaşabilirsiniz. Bu hizmetten faydalandığınızda “Kullanım Koşulları”nı ve “Gizlilik ve Güvenlik” bildirimini kabul etmiş sayılırsınız. Ödeme yaptığınız için teşekkür ederiz.

Otomatik Ödeme Talimatı ile İlgili Kullanım Koşulları

Bankanıza başvurarak CK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş. faturalarınızı kredi kartınız ile otomatik ödeme talimatı vererek ödeyebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı verebilmek için kartınızın bu işlemi destekliyor olması gerekmektedir. Vermiş olduğunuz otomatik ödeme talimatı kredi kartınızın son kullanım tarihi ile son bulmaktadır. Sözleşmeniz feshedildiğinde otomatik ödeme talimatınız otomatik olarak iptal edilecektir. Kredi kartı bilgileriniz, siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde online.ckakdeniz.com veya diğer sistem sunucularımızda tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin online.ckakdeniz.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. İşbu Kullanım Koşulları'nın değişen hükümleri, bu sayfada ilan edildikleri tarihte geçerlilik kazanmaktadır. Bu değişikliklerden haberdar olabilmek için lütfen her işleminiz öncesinde Kullanım Koşulları'nı mutlaka okuyunuz. CK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş. resmi web sitesi “Kullanım Koşulları”na buradan, “Gizlilik ve Güvenlik” bildirimine buradan ulaşabilirsiniz. Bu hizmetten faydalandığınızda “Kullanım Koşulları”nı ve “Gizlilik ve Güvenlik” bildirimini kabul etmiş sayılırsınız.

TAKİP ET

FACEBOOK

TAKİP ET

TWITTER

TAKİP ET

INSTAGRAM

TAKİP ET

LINKEDIN
BAŞA
DÖN