HAKKIMIZDA

Şirketimiz CK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş., 28.05.2013 tarihinden itibaren "Sizin Enerjiniz" sloganıyla Akdeniz bölgesindeki  milyonlarca insanın hayatını enerjisiyle aydınlatan perakende elektrik satış şirketi olarak faaliyetine başlamıştır.

Şirketimizin ortakları enerji sektöründe üretim, dağıtım, toptan ve perakende elektrik satışında lider firmalar olan Cengiz Holding ve Kolin İnşaat A.Ş. olup, grubumuza ait Perakende Elektrik Satış Şirketleri; CK Akdeniz Elektrik, CK Boğaziçi Elektrik ve CK Çamlıbel Elektrik Perakende Satış A.Ş. dir.  

Şirketimiz; Antalya, Burdur, Isparta illerini kapsayan Akdeniz bölgesinde yaklaşık 1,7 milyon aboneye hizmet vermektedir. Bölgede görevli perakende satış şirketi olarak serbest tüketicilere ikili anlaşmalar yolu ile, serbest olmayan tüketicilere ise, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından verilen lisans doğrultusunda ulusal tarifeden perakende elektrik satışı yapmaktadır. Aynı zamanda bölge dışında bulunan serbest tüketicilere de elektrik satış hizmeti vermektedir.

VİZYONUMUZ
Sürdürülebilir büyüme hedefiyle fark yaratan, ulaştığı her noktaya değer katan, dinamik  yapısıyla sektöre liderlik eden; başarının gelişim ve değişimle geldiğini bilen, güçlü ve saygın bir kuruluş olmak...

MİSYONUMUZ
Evrensel değerler ışığında, her gün bir adım daha ileri giderek CK Akdeniz Elektrik’i geleceğe taşımak. Temas ettiği her noktada; aboneleri için memnuniyet, çalışanları için mutluluk, paydaşları için kazanç, toplumun her kesimi için değer yaratan, doğaya ve çevreye saygılı bir şirket olmak...

NEDEN BİZ ?

Elektrik enerjisi gündelik yaşamın devamı açısından herkes için vazgeçilmezdir. Tedarikçinin güçlü bir finansal yapıya, ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek organizasyona ve otomasyon altyapısına, tükettiğiniz elektriği üretebilecek veya tedarik edebilecek varlık ve kaynaklara sahip olması çok önemlidir.

Ayrıca, konusunda uzman olması, tarafınıza sağlayacağı hizmetin uzun dönemli sürekliliği, tarafınıza sunulan finansal ve sözleşme şartlarına uyum göstermesi ve kendisine her zaman ulaşılabilir olmak memnuniyetiniz açısından vazgeçilmezdir. Tüm bu şartları birleştirdiğimizde bilinen ve güçlü bir marka olması tedarikçi seçiminin en önemli unsurudur.

Biz Antalya, Isparta ve Burdur'da görevli tedarikçi şirket olarak lider, sorumluluk sahibi, güvenilir ve yenilikçi ilkelerimizle abonelerimize en iyi hizmeti vermekten gurur duyuyoruz.

TAKİP ET

FACEBOOK

TAKİP ET

TWITTER

TAKİP ET

INSTAGRAM

TAKİP ET

LINKEDIN
BAŞA
DÖN